Fantasy svět WoW

World of Warcraft registrace

Registrace spojená s World of Warcraft je naprosto běžnou praxí. Myslí se tím registrace na herní server, kdy budete hru hrát. První možností je registrace na oficiálním battlenetu, který spravuje Blizzard. Podmínkou hraní je však nutnost platit měsíční poplatky za hru. Pokud nebudete mít zaplaceno, prostě se nepřipojíte. Druhá varianta je hraní na neoficiálním serveru.

Zde nebudete muset platit měsíční poplatky. Podpora hry však není tak vysoká. Samozřejmě zde najdete admina, který denně dohlíží na pravidla hry, případně umravňuje hráče. Slabší podpora je myšlena ve smyslu funkčnosti hry.

Na neoficiálním serveru narazíte na úkoly, které nejdou splnit, dokonce některé instance nejsou dostupné. S tímto faktem se prostě budete muset smířit a nebo přestoupit na placený server, kde všechno funguje. Hráči zde mají také mnohé výhody. Například létající mount je schopen vzít dva hráče a podobně. Pro hraní na oficiálním serveru je však potřeba zakoupit si oficiální verzi hry. Pokud server nerozpozná oficiální původ, nebude hra zpřístupněna. V registraci musíte uvézt svoji přezdívku, pod níž se budete připojovat i do fóra a také si zvolíte heslo.

Vše Vám bude zasláno na email, kde budete muset svůj účet aktivovat. Proto zadávejte vždy funkční email. Ihned po aktivaci účtu se budete moci připojit na real hry a začít novou postavu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán World of Warcraft a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Podívejte se na staré PC hry, vybrané pecky jako doom, civilization, lemmings, gods, prehistoric a mnoho dalších.